Sayfalar

25 Mart 2015 Çarşamba

Çocuk Kıyafeti Dikiş Etkinliği Yapalım mı ?Ne dersiniz ? Çocuk kıyafeti dikiş etkinliği yapalım mı :)
Bloglar arası düzenlenen dikiş etkinliklerine bayılıyorum ben . Çalıştığım için hepsine katılamasam da mutlaka takip ediyorum .
Şimdi bir tane de çocuk kıyafeti dikiş etkinliği mi yapsak diyorum.Sanırım daha önce yapılmadı.
Model serbest olsa , tarih geniş olsa :) Katılır mısınız ? Eğer katılırım derseniz tarihi şartları belirleyip ayrı bir postta duyurusunu yapalım.


14 yorum:

 1. Çok güzel olur ama benim çocuklar büyüdüler. Kızıma bir elbise diksem mesela kabul olur mu sence?
  Ama söyleyeyim kızımın bedeni benimkinden de büyük:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim senin kızın kaç yaşına gelse de senin gözünde hala kuzu değilmi :P Tabiyki olur. Ne diktiğimiz değil önemli olan , önemli olan beraber dikmek :)

   Sil
 2. Süresi uygun olursa katılmak isterim ben! Çocuğum yok ama çocuğu olan/olacak arkadaşlarım için zaten dikecektim :) Etkinlik sayesinde daha hızlı dikerim belki ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süper o zaman Begüm :) Benimde kızım yok ama o kadar çok kız kıyafeti dikiyorum ki hediye :) Önceden bloga da eklemezdim .Süreyi bende kısa olmasın diye düşündüm. 23 Nisan uygun olurmu sana da :)

   Sil
  2. 23 Nisan uygun, hem de çok anlamlı olur! Çocuk Bayramı'nı da kutlarız :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Senin Pınara diktiğin kıyafetlerle başı çekeceğine eminim canım :)

   Sil
 4. Oo süper o zaman arkadaşlar. Başka kimse katılmasa bile 4 kişiyle de etkinlik olur :P
  Şaka bir yana bloglarımızda duyurusunu yapınca muhtemelen katılmak isteyen başka arkadaşlarda olur :) O zaman hemen etkinlik postunu hazırlıyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Mürrüvet cim aslında çok güzel düşünmüşsün bence. Ama ben bu projeye sanırım bu ay sonunda yapacağım çocukla katılabilirmiyim. Yani çocuk kıyafeti değilde bizzat çocuğun kendisini yapacağım. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) etkinligin kralini sen yapican desene :)) ama firsat bulursan lutfen katil sende .Cok guzel dikiyorsun cunku. Zaten sen illaki dikiyordundur biseyler bu ara :))

   Sil
 6. Yanıtlar
  1. Super.hosgeldin sende prenses :)) Etkinlik postu hazir hemen yayinliyorum.

   Sil
 7. Katılmak isteyen yeni arkadaşlar bekleniyorsunuz :)) Buradan devam edelim mi :) http://mesgulanne.blogspot.com.tr/2015/03/cocuk-kiyafeti-dikis-etkinligi-1.html

  YanıtlaSil
 8. Bende katılmak istiyorum

  YanıtlaSil