Sayfalar

20 Şubat 2014 Perşembe

Tam Bayan Arabası :)


Arabayla gidip geldiğim mesafeler genelde kısa olduğu için bende emniyet kemeri takmayı sevmeyenlerdenim. (not : ama mutlaka takarım o ayrı ) Üstelik boy fukarası olduğum için ne kadar ayarlasamda emniyet kemeri boynuma doğru arada bir hamle yapıyor. Buna çözüm ararken daha önce internette görmüş olduğum bir kaç şey hoşuma gitmişti. Yapayım dediklerim oldu hatta. Ama sonra unutup gitmiştim. Bugün nerden geldiyse aklıma geliverdi yine. Aradıklarımı bulamadım ama şahane şeyler buldum :DD Çok beğeniceksiniz eminim :))


Sahibi hello kity hayranı sanırım :) 

Bunu ören elleri tebrik etmek istiyorum :) 
Kısmen daha yapılabilir bir şey :)  Ama yine de eşim izin verse tişört giydirmeyi tercih ederim ben :D 


Direksiyona bile kılıf örmüşler :) Bunu yapabilirim ama bi tarafım yap diyor çünkü :P http://www.favecrafts.com/ burada gördüm.


Yapmak istediklerimden sadece aşağıdakini bulabildim. Onu da bloga kaydetmişim oradan buldum. Keşke diğerlerini de kaydetseymişim :) Bunu etsy.com da görmüştüm . 

Kaynak belirtmediğim diğer fotoğrafların hepsi farklı sitelerden alınmıştır. 

6 yorum:

 1. Yazlık kıyafetlerle emniyet kemeri sorun oluyor gerçekten.Ama,etsy'de gördüğünüz kumaşla kaplama iyi bir çözüm olabilir.4.fotoğraftaki araba kılıfı bence,birinin tüm çeyizinin birleşmiş hali.Masa örtüsü ve oda takımlarını birleştirmiş ve koca bir arabayı kaplamış :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kumaşla kaplamayı iyice düşünüyorum bugünlerde :) Hatta cırtlı yapayım diyorum .Hem yıkanabilir hemde farklı renklerde takabilirim diyorum :)) Hatta değişik bir fikrim daha var o da sürpriz olsun :)

   Sil
 2. dantelden yapılmadık bir bu kalmıştı :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) Yapmasalar da olurmuş sanki :D İnsanlık için pek bir adım olmamış gibi :)

   Sil
 3. Ay ben o dantel örtüye bayıldım yahuu :)))
  Acaba ben de yapıp örtsem gizlice arabanın üzerine, eşimin ilk tepkisi ne olur çok merak ettim şu an, hihihihi :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizin blogunuzu severek okuyorum ben :) Esprili postları çok severim de :) Arabanın üzerine değil ama eşimin arabasının ön konsoluna bi dantel örteyim diyorum ben de :) Kullanmadığım bir şömentabl - şömentabla neyse ondan var :) 1 mt x 1 mt .Acımadan ördürdü annem bana :)

   Sil