Sayfalar

19 Temmuz 2011 Salı

Hem geri dönüşüm hem diy projesi

İLk defa şort diktiğim için ne olur ne olmaz diye yeni bir kumaş kesmedim.Eşimin eski gömleğini keserek kullandım.Yani aynı zamanda bir geri dönüşümde oldu.
15 Temmuz 2011 Cuma

Ahşap Sandalye Dönüşümü

Ahşap sandalyenin geri dönüşü.Yine değerli eşim güzel bir geri dönüşüm projesi yaptı. Eski ahşap ama benim modelini çok beğendim sandalye yi benim için boyadı.Oğlumuzun odasına tamamlayıcı bir sandalye haline getirdi.Oğlumun şimdilik büyük çalışma masası yok ama olduğunda güzel güzel kullanıcak. Aşağıda sandalyenin eski ve yeni hallerini görebilirsiniz :)


Şarap Fıçısından Barbekü

Şarap fıçısından barbekü olurmu demeyin.Çok ta güzel oluyor. Kendi yaptıklarımı paylaşıcam dedim ama ilk paylaştığım yine kendi yaptığım bir geri dönüşüm değil.Ama telaş yok .Yabancı birisi yapmadı :Eşim yaptı. Eski dekoratif şarap fıçısından barbekü yaptı.İçini ateş tuğla ile döşedi.Betonladı .Bacasını da ihmal etmedi.Ortaya çok güzel bir barbekü çıktı.Şimdi hem dekoratif hemde işlevsel :)  İlk denemeyi yaptık bile .Çok lezzetli pişiriyor.
Kendi Hobilerim

Bloğumda kendi yapmış olduğum ve internet ortamında görüp çok beğendiğim ve sırasıya yapmayı düşündüğüm  el işlerini ve hobileri paylaşmayı düşünüyorum.Umarım bulduklarım kadar yaptıklarımı da beğenirsiniz.İyi vakit geçirmeniz dileği ile :)